LEDENOVERZICHT HOV

Op deze pagina vindt u het volledige ledenoverzicht van de HOV, klik op de bedrijfsnaam om naar de bedrijfspagina te gaan om meer info over een specifiek bedrijf te vinden!

Naam bedrijf
Naam Contactpersoon
Telefoonnummer
Mailadres
AC Specials
Armando Cimorosi
ACW
Frank van Pelt
010 490 44 20
frank@acwbv.nl
AVT Parts Technische groothandel
Marco Vrind
010 30 45 000
rotterdam@avt.nl
Advocatenkantoor Delgado
Roberto Delgado
010 231 09 08
info@advocatenkantoordelgado.nl
Arap Relatiegeschenken B.V.
Menzo van den Berg
010 501 54 88
info@arap.nl
Atrop BV
Erik Jan Polder
010 501 44 76
info@atrop.nl
Autobedrijf Peter Braun BV
Peter Braun
010 438 29 98
info@peterbraun.nl
Bakkerij Van der Waal
Jan van der Waal
010 416 69 05
bestelling@bakkerijvanderwaal.nl
Based-inn Hoogvliet
J.P. Didden
010 231 06 31
info@based-inn.nl
Bedrijvenpark Kickersbloem 3
Egbert Hovenkamp
0181 32 10 93
egbert@kickersbloem3.nl
Bikespoint
D. van den Hurk
010 203 62 26
info@bikespoint.nl
Bout Beroepskleding BV
Gerard van Roey
010 429 37 32
gerard@boutbv.nl
Bovenhuids Schoonheidsinstituut
Samantha Verhey
06 51 52 75 61
info@bovenhuids.nl
Bram Ladage
A. van der Es
06 81 42 92 09
arie@ladage.nl
Computerservice Spijkenisse / Hoogvliet
Nadia Jamal
06 24 35 75 66
info@csaanhuis.nl
Conautic Maritime Agency B.V.
Ruud Kremer
010 231 06 50
Corbomotive
Etienne Raven
0181 60 00 35
Credion
Petra Verhulst
06 30 32 71 43
pverhulst@credion.nl
DRV Accountants en Adviseurs
Peter van Veelen
010 421 20 20
null
De Cijferkamer
Alexandra Panhuis
010 200 96 51
info@decijferkamer.nl
De Meiden Chocola & Snoep
Gerda Kootte
06 23 58 55 01
gerda.kootte@hotmail.com
Driekleur Verzekeringen
Danny Strijaards
0181 60 06 84
d.strijaards@driekleur.nl
Drukkerij Plusprint
Renate Steenbergen
010 295 81 11
r.steenbergen@plusprint.nl
Durft!
Ron Roelofs
010 472 23 88
info@durft.com
Dutch Outback Shop
Anita Maat
010 303 13 61
info@dutch-outback.com
Eddie's Taartenservice
Monique Slagboom
06 22 42 32 79
info@heerlijketaarten.nl
Els Wrotek Advies en Organisatie
Els Wrotek
06 51 93 16 76
info@elswrotek.nl
Energiesnoeier
G. Flier
06 43 42 99 15
gerard@energiesnoeier.nl
HE Techniek
Hans Erkelens
010 295 02 29
info@he-techniek.nl
Handelsonderneming Leo Braat
Leo Braat
010 501 22 27
info@leobraat.com
Hoogvliet Gebiedscommissie
Branco Winkels
06 10 35 63 36
bbtt.winkels@gebiedscommissierotterdam.nl
ING Bank
Afd. Relatiebeheer
010 444 60 59
Immediately Marketing
Jaimy van Pelt
06 37 37 26 78
info@immediately-marketing.nl
Karwei Bouwmarkt
C. Boekholt
010 472 18 55
Keukenstudio Rijnmond
Robert Breen
010 223 45 75
robert@keukenstudiorijnmond.nl
Kick Personal Training
Darragh Zondervan
06 52 55 23 19
darragh@kickpt.nl
Kickersvoet BV
dhr. T. van der Schelde
0181 321 093
lianne@kickersbloem3.nl
Kiksdesign
Winni Kiksen
06 12 80 95 32
Klimaatidee
Jasper Daams
010 501 25 55
info@klimaatidee.nl
Kozijn & Zo
Angelo Olierhoek
010 438 28 05
info@kozijnenzo.nl
La Cocotte
Aldert Bergwerff
010 416 24 73
brasserie@lacocotte.nl
Leo Ringelberg Touringcars
Leo Ringelberg
010 501 87 77
info@ringelberg.nl
Lint Notarissen
Desiree Satimin
010 820 97 98
info@lintnotarissen.nl
Mariëlle Verbaas Uitvaartverzorging
M. Verbaas
06 15 95 61 09
info@verbaasuitvaart.nl
Mondzorg Briljant
Melissa Boekhoud-Link
010 416 11 83
info@mondzorgpraktijkbriljant.nl
Orange Motors
Louis Stroobant
010 291 61 61
Oskam Beveiligingen
Geoffrey Oskam
010 216 05 55
info@beveiligingshop.nl
Park De Heerlijkheid
Erol Poyraz
010 810 40 24
info@parkdeheerlijkheid.nl
Peinemann Lifting Solutions
Ad Kornet
010 295 50 00
info@peinemann.nl
ProMobility
Marc Noyons
0181 470 070
info@promobility.nl
R. van Dalen Elektrotechniek
Peter de Visser
010 438 49 29
info@dalen-elektro.nl
RCH Accountants
Richard Hilgers
010 438 55 11
richard@rch-accountants.nl
Randstad Uitzendbureau B.V.
Mark Berkhout
0181 602 517
SDS events
R. Kok
06 22 25 09 56
info@sds-events.nl
Safetycall Brandbeveiliging
Edwin Calvis
06 40 335 710
info@safetycall.nl
Sanicom
J. vd Aar
010 501 35 05
johan@sanicom.nl
Scootercorner Hoogvliet
R. Broeders
010 29 57 888
info@scootercorner-hoogvliet.nl
Sendus logistiek B.V.
Boy Blonk
​088 123 84 70 / 06 45 495 545
boy@sendusbv.nl
Service Buro Gadering
Ann Huisman-Murray
010 231 06 02
info@serviceburogadering.nl
Speelgoedland
Nico Roobol
010 416 89 00
info@speelgoedland.net
Tendenz
P. Pennings
010 29 50 600
peter@tendenz.nl
Tetrix Kantoor B.V.
Kees den Hartog
010 216 08 00
verkoop@tetrix.nl
Thermo Floor B.V.
Cock van der Klooster
06 51 23 94 81
info@thermofloorbv.nl
Toussaint + Van Wijk Makelaardij
Suzette van Wijk
0181 619 888
info@tvw.nl
Trans Freight Lines
Rob Philipsen
+31 10 3072259
info@transfreightlines.com
Trital Safety BV
Theo de Vliegh
010 295 59 55
info@trital.nl
Uitgeverij Groot Hellevoet
Henk Priem
06 83 99 97 85
verkoop@groothellevoet.nl
Uitvaartzorg Hoogvliet
E. Smid
06 38 07 95 58
info@uitvaartzorghoogvliet.nl
Unimecs
Arie-Jan van Hamburg
010 438 89 74
algemeen@unimecs.nl
VBW Makelaars
Ad van Werkhoven
010 295 48 88
info@vbw.nl
Van Luijk Fysiotherapie
D. van Luijk
010 260 01 81
vanluijk.jgd@gmail.com
Van Veen Advocaten
Ron van Veen
010 501 99 38
info@vanveen.com
Van der Meulen Vastgoedzorg B.V.
Hans van der Meulen
085 489 99 40 / 06 54 32 02 61
hans@vdm-vastgoedzorg.nl
Vereniging Ons Hoogvliet | Participarade
Barry Mellegers / Maikel van Keulen
06-52692487 / 06-14278923
info@participarade.nl
Wegenlijnbedrijf Markeer
Bart Bons
06 55 17 10 90
bb@markeer.nl
Wine & Dine
F. Determann
084 003 48 00
francesco@winedineclub.nl